گارانتی سازگار ارقام - شرکت امتداد سازگار

سلام . خیلی وقته این وبلاگ رو آپدیت نکردم . یعنی وقت نکردم !اما یه موردی پیش اومد که دیدم وظیفه دارم بگم .  

گارانتی لپ تاپ های IBM ، LENOVO (لپ تاپ اینجانب) شرکت امتداد سازگار   واقعاً متاسفم .لپ تاپ من کارت شبکش مشکل داشت و وقتی شارژر رو میزدم لن اون 10 Mbit/sec آپ میشد . بعضی وقتها هم کلاً شبکم رو Down میکرد . خلاصه گفتم بذار تو گارانتی بدم درستش کنن که این یه مسئله هم حل شه . رفتم و لپ تاپ رو تقدیم کردم و خوشحال از این که گفتن این مورد رو قبلاً هم داشتیم و زود حل میشه به خانه برگشتم !  این رو هم بگم که این لپ تاپ تمام زندگی من هست و کار های من همه با این لپ تاپ انجام میشه .

1 هفته گذشت !                                                                                              رفتم ، گفتن دارن بررسی میکنن .

2 هفته گذشت !                                                                                               رفتم ، گفتن این پشت قسمتی که فیش لپ تاپ میخوره شکسته ! از گانتی خارجه ولی ما ایندفعه قبول میکنیم !!!

گفتم خدا رو شکر !!!
رفتم سه روز گذشت و ...   میدونین چی گفتن !!!
آقا این لنش درست نشد . ببرینش !. گفتم خب بذارین تستش کنم . روشنش کردم . موسش کار نمیکرد و گفتن به چیپش هم آسیب وارد شده . شما قضاوت کنید .ولی یه مرد اونجا پیدا شد و تا ساعت 9 شب روی لپ تاپ من کار کرد و از هیچ کاری کم نذاشت و حتی وقتی من ناامید بودم و ازش به خاطر زحمتش تشکر کردم و گفتم بی خیال ، اون نا امید نشد . اسم این مرد داوود اخوان فر بود .خدا حفظش کنه . بالاخره موس پدش درست شد . ولی واقعاً ناراحتم . ان شاء الله برای هیچکس پیش نیاد .گارانتی سازگار هم باید اون آقای محترمی رو که لپ تاپ منو اینجوری کرد و حتی موقع بستن سیم ها رو بر عکس وارد جای خودش کرده بود و اتصال بر خی هم از بین برده بود رو اخراج کنه . به زودی اگر لازم شد اسمش رو هم میگم تا بشناسیدش .

یا حق

/ 1 نظر / 31 بازدید
مقدم

جناب آقای رجایی با سلام و با سپاس از اعلام نظر شما لطفا بمنظور شفاف شدن موضوع و جلب رضایت شما با اینجانب تماس بگیرید. با سپاس مقدم امتداد سازگار مدیرعامل